Po prostu Think & Make.

Wprowadzimy Cię w nowy wymiar wiedzy i nauki.

Cześć, jesteśmy Think & Make Institute! Zajmujemy się szerzeniem wiedzy i nauki. Jednakże nadajemy tym działaniom nową jakość. Chcemy, aby wiedza była praktyczna, przystępna i zrozumiała. To nasze prawdziwe SBook-czenie. Chcesz wyruszyć z nami w tę podróż?

Chcesz przystępnej wiedzy, łatwej nauki, praktyki a nie teorii, rozwiązania Twoich realnych problemów, dostępu do źródeł? Dobra wiadomość jest taka, że od teraz, Ty także możesz być SBook-czony!

Udostępniamy Ci portal, w którym za przystępną cenę (tak – autorom należy się zapłata za pracę!) legalnie możesz znaleźć oryginalne, niedostępne nigdzie indziej treści. To wszystko w formie przystępnych, krótkich i niezwykle przejrzystych e-booków. Dołączysz do nas? Zapraszamy!

Najwyższej jakości treści

Budujemy bazę oryginalnych i przystępnych treści ujętych w formie e-booka. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie będziesz musiał czytać opasłych tomów tradycyjnych książek, wiedza zostanie Ci dostarczona w pigułce.

Praktyczna wiedza

Nauka jest wspaniała przede wszystkim wtedy, gdy niesie za sobą wymiar praktyczny. W Sbook.pl znajdziesz praktyczne rozwiązania swoich problemów i nurtujących Cię zagadnień.

Mamy referencje

Instytut naukowy prowadzimy od 2016 r. W tym czasie zorganizowaliśmy wiele konferencji i przygotowaliśmy kilkadziesiąt tomów książek. Wiemy jak powinny być ujęte informacje, aby były dla Ciebie przydatne.